českyenglish

AKCE


SPORTOVEC OLOMOUCKÉHO KRAJE

Šestnáctý tradičně slavnostní společenský večer u příležitosti vyhlášení nejlepších sportovců a sportovních týmů Olomouckého kraje za rok 2016. Tato anketa se stala velice úspěšnou a má již svou tradici. Oscarový večer s předáním ocenění a vystoupení hvězd českého showbyznysu.

Termín: 8.2.2017
Místo konání: Městské divadlo Prostějov


Ocenění nejlepších upevňuje pocit, že se v Olomouckém kraji rodí dobří sportovci, dělá se zde kvalitní sport a vytvářejí se pro něj příznivé podmínky. Proto má jistě akce Sportovec Olomouckého kraje své opodstatnění. Večerem bude opět provázet zkušený moderátor Petr Salava, který návštěvníkům jistě zajistí skvělý umělecký a sportovní zážitek přizváním renomovaných hudebních interpretů – Jana Kirschner a Voxel. Vyhlášení vítězů v 8 kategoriích ovšem nemá pouze sportovní, ale také společenský charakter. Zúčastní se významné osobnosti veřejného života, sportu a kultury, které mají na dění v kraji podstatný vliv. Už tradičně se budou předávat charitativní šeky. Vítězové dvou hlavních kategorií za rok 2015 byli vyhlášeni tenistka Lucie Šafářová a hokejový tým HC Olomouc.


Fotogalerie


UniCredit Czech Open
Zlatá tretra Ostrava
VK AGEL Prostějov
TK AGROFERT Prostějov

TOPlist

TK PLUS s.r.o., Za kosteleckou 4161/49, 796 01 Prostějov, Tel: +420 582 402 506, Fax: +420 582 342 870, E-mail: office@tkplus.cz