českyenglish

AKCE


MONETA CZECH OPEN

25. ročník nejkvalitnějšího a nejprestižnějšího mezinárodního tenisového turnaje mužů kategorie ATP Challenger na území České republiky za účasti světových hráčů a sportovních VIP celebrit. Turnaj, který je zorganizovaný na špičkové úrovni a obsazení doprovodných akcí všemu dodává noblesu a glanc.

Termín: 4. - 9. 6. 2018
Místo konání: Areál Tenisového klubu Prostějov


Společnost TK PLUS pokračuje v tradici pořádání předních tenisových událostí jako je nejlépe obsazený tenisový turnaj na území České republiky - Moneta Czech Open. 25. ročník, který se vydává cestou přizvání české hráčské špičky a českých nadějí. Diváci se ale jistě mohou těšit i na známé zahraniční tenisty světového žebříčku ATP. Vítězem minulého ročníku se stal domácí hráč Jiří Veselý. Turnaj je důležitou sportovní událostí v České republice, a proto do Prostějova zavítají i politické, podnikatelské, sportovní a jiné osobnosti, aby se mimo sledování vlastního turnaje zúčastnili také doprovodných společenských akcí. V loňském ročníku se uskutečnila tenisová exhibice olympijských vítězů Lukáše Krpálka, Aleše Valenty, Miloslava Mečíře a Jana Železného.


www


Moneta Czech Open
Zlatá tretra Ostrava
VK AGEL Prostějov
TK AGROFERT ProstějovTOPlist

TK PLUS s.r.o., Za kosteleckou 4161/49, 796 01 Prostějov, Tel: +420 582 402 506, Fax: +420 582 342 870, E-mail: office@tkplus.cz