českyenglish

AKCE


MONETA CZECH OPEN

26. ročník nejkvalitnějšího a nejprestižnějšího mezinárodního tenisového turnaje mužů kategorie ATP Challenger na území České republiky za účasti světových hráčů a sportovních VIP celebrit. Turnaj, který je zorganizovaný na špičkové úrovni a obsazení doprovodných akcí všemu dodává noblesu a glanc.

Termín: 2. - 8. 6. 2019
Místo konání: Areál Tenisového klubu Prostějov


Společnost TK PLUS pokračuje v tradici pořádání předních tenisových událostí jako je nejlépe obsazený tenisový turnaj na území České republiky - Moneta Czech Open. 26. ročník, který se vydává cestou přizvání české hráčské špičky a českých nadějí. Diváci se ale jistě mohou těšit i na známé zahraniční tenisty světového žebříčku ATP. Vítězem minulého ročníku se stal hráč Jaume Munar. Turnaj je důležitou sportovní událostí v České republice, a proto do Prostějova zavítají i politické, podnikatelské, sportovní a jiné osobnosti, aby se mimo sledování vlastního turnaje zúčastnili také doprovodných společenských akcí.

 


Partneři www


Moneta Czech Open
Zlatá tretra Ostrava
VK AGEL Prostějov
TK AGROFERT Prostějov

   

TOPlist

TK PLUS s.r.o., Za kosteleckou 4161/49, 796 01 Prostějov, Tel: +420 582 402 506, Fax: +420 582 342 870, E-mail: office@tkplus.cz