českyenglish

AKTUÁLNĚ

12.06.2024 | Grandslamová vítězka Kateřina Siniaková navštívila Prostějov
S trofejí pro vítězku na grandslamovém Roland Garros ve čtyřhře dorazila na prostějovské kurty Kateřina Siniaková, která dlouhodobě spolupracuje s TK Plus a v minulosti hrála i extraligu za TK Agrofert Prostějov. Mimo jiné navázala na čtyři roky starou návštěvu, kdy do areálu dorazila se zlatou medailí jako vítězka olympiády.

10.06.2024 | Královna Kateřina potřetí dobyla Paříž
Třetí deblový titul z tenisového Roland Garros slaví Kateřina Siniaková. S parťačkou Coco Gauffovou porazily v pohledném a napínavém finále 7:6, 6:3 italskou dvojici Sara Erraniová a Jasmine Paoliniová. Česká tenistka přidala ke dvěma pařížským triumfům s Barborou Krejčíkovou první vítězství po boku zahraniční hráčky.

08.06.2024 | UCO: Jerome Kym ovládl UniCredit Czech Open
Vítězem 31. ročníku turnaje UniCredit Czech Open se stal švýcarský tenista Jerome Kym, který v Prostějově prožil jeden z nejlepších týdnů v kariéře. Do hlavní soutěže postoupil z kvalifikace a celkově v turnaji vyhrál sedm zápasů v řadě. Ve finále porazil Chun-Hsin Tsenga z Tchai-wanu po setech 6:2, 2:6, 6:2.

08.06.2024 | UCO: Čtyřhru vyhrál Jiutarevič s Gornesem
Úplně posledním utkáním celého turnaje bylo finále ve čtyřhře. Do zápasu o titul postoupila nizozemsko-rakouská dvojice Matwe Middelkoop, Philipp Oswald a bělorusko-španělský pár Ivan Liutarevič, Sergio Martos Gornes, který odehrál první společný turnaj a ten byl vítězný.

08.06.2024 | UCO: Jednatřicátý ročník se povedl, nabídl velkou kvalitu a skvělou podívanou
Prostějovský tenisový challenger vstoupil do své čtvrté dekády úspěšně. Fanouškům nabídl skvělé zážitky i překvapivé výsledky. Řada mladých tenistů naznačila, že se s nimi v dalších letech bude muset počítat. Spokojení byli i pořadatelé a partneři UniCredit Czech Open. „Z pohledu titulárního partnera můžu říci, že turnaj byl dobře zorganizovaný.

08.06.2024 | UCO: Velké finále nastupující generace
Také obsazení finálového turnaj 31. ročníku UniCredit Czech Open potvrzuje nástup další tenisové generace. O titul si to rozdají nedávní junioři Chun sin Tseng Tchai-wanu, účastník Turnaje mistrů do 21 let z roku 2022 a bývalá juniorská světová jednička a Jerome Kym, nový produkt švýcarské tenisové školy.

08.06.2024 | UCO: Jiří Lehečka podpořil svůj domácí turnaj
Nejlepší český tenista mohl patřit k největším favoritům UniCredit Czech Open, zranění jej ale na kurty nepustilo. Do Prostějova, se kterým spojil svoji kariéru, ale pochopitelně přijel a byl hostem turnaje.

07.06.2024 | UCO: Nasazená jednička skončila těsně před vyvrcholením turnaje
Nejvýše nasazený Srb Laslo Djere nezačal duel o postup do finále proti Chun-Hsin Tsengovi dobře a rychle prohrával 0:4. Stačil sice snížit na 3:5, z vítězství 6:3 se přesto radoval tenista z Tchaj wanu. Skvěle vstoupil také do druhé sady, v níž vedl už 4:0, turnajová jednička se ale nechtěla smířit s rychlou porážkou a srovnala průběžný výsledek.