českyenglish

TENISOVÝ AREÁL

Tenisový areál je situován v klidné části Prostějova za Kosteleckou ulicí. V současné době je v areálu 11 antukových kurtů a 1 kurt s umělým povrchem. V nepříznivých měsících je možnost využití dvou krytých nafukovacích hal z toho jedna s tvrdým povrchem je přístupná po celý rok. Součástí areálu je i Hotel Tennis club, který nabízí luxusní ubytování a jehož součástí jsou tři kryté tenisové dvorce s umělým povrchem, 3 squashové kurty, fitness centrum, bowling, sauna, bazén, solárium, masáže a další.

 

Centrální dvorec s kapacitou 1075 diváckých míst byl dějištěm již nejednoho finálového utkání. Na centrálním dvorci je zatahovatelná střecha a umělé osvětlení, což zajišťuje skvělé herní podmínky při jakékoli akci. Součástí centrálního kurtu je i tiskové středisko a SKY BOXY.

 

Areál je volně přístupný široké veřejnosti. Jednotlivci i firmy si mohou dvorce pronajmout, popřípadě uspořádat jakoukoli sportovní akci.

Centrální dvorec – místa k sezení viz. plánek

UniCredit Czech Open
Zlatá tretra Ostrava
Mistrovství světa juniorů do 14 let v tenisu
VK Prostějov
TK AGROFERT Prostějov   

TOPlist

TK PLUS s.r.o., Za kosteleckou 4161/49, 796 01 Prostějov, Tel: +420 582 402 506, Fax: +420 582 342 870, E-mail: office@tkplus.cz